wtorek, 11 lipca 2017

darmowe rzeczy dla dzieci

Hej wam! Przepraszam za ten czas bez postów, ale popsułam właśnie swojego kolejnego laptopa. Poprzedniego zalałam - nie miał nawet roku, a obecnemu po kilku miesiącach rozwaliłam matrycę, No ale cóż. Dodaje wam post bezpośrednio z telefonu i mam nadzieję że wszystko będzie okej... W weekend wybrałam się również nad nasze polskie morze ale dzisiaj nie o tym. Mam dla Was super inicjatywę!:)

Dostałam meila z propozycją 'współpracy' o ile można to tak nazwać. Mam wam coś do pokazania, jeśli masz dzieci to ten post jest właśnie dla Ciebie. Już wam wszystko wyjaśniam.

Mateusz ma 21 lat i  jest absolwentem Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie - on sam jest niewidomy. Wszystko powstało kilka miesięcy temu. 
Był organizatorem dwóch konkursów plastycznych, w których udział wzięło ponad 700 osób. Do oddania całkowicie za darmo (płacicie tylko za wysyłkę 8zł) ma masę gadżetów dla dzieciaków, które przydadzą się im w szkole, a wszystko to dzięki sponsorom, których posiada. Można pozyskać linijki, notatniki, zakładki do książek i wiele innych ciekawych rzeczy. 

Jeśli ktoś jest tym zainteresowany podaję wam numer 505904182 oraz stronę na facebook'u gdzie możecie wszystko zobaczyć | KLIK |.

Bardzo gorąco was tam zapraszam!:)


8 komentarzy:

 1. Super inicjatywna! Mam nadzieję, że dużo osób skorzysta z tej akcji! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie to prawda, dostałam od niego rzeczy dla dziecka. Niestety nie wszystko nadaje sie dla dziecka. Są tam zeszyty ze zdjęciem SS strzelajacego w głowę więźnia, lub inne z motywem PW. Teraz pewnie bedziecie brzmieć, że darowane koniowi...itd, no niby mozna okładkę ale w srodku są znaki wodne. Nie powiem, byłam zadowolona bo był tam też notes na kółku z GW, syn zachwycony. Poprostu mówię co było :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że są takie akacje. Dzieci na pewno na nich skorzystają. Tak jak P. Ewelina wyżej pisze, dobrze żeby zawsze zanim coś trafi w ręce dzieci rodzice się temu przyjrzeli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawa akcja :D
  zapraszam na mój blog może również czegoś ciekawego się dowiesz :D http://blogspecjalniedlaciebie.blogspot.com/2017/?m=1

  OdpowiedzUsuń